USŁUGI KONSULTINGOWE

Specjalizujemy się w doradztwie ukierunkowanym na podnoszenie efektywności, produktywności oraz jakości opracowywanej dokumentacji.
Wdrażamy systemy wspomagające projektowanie, dostosowywujemy je do indywidualnych potrzeb Klienta i programujemy tak, by w maksymalny sposób wykorzystywały potencjał w jakim będą miały okazję funkcjonować.
Oferujemy rzetelną analizę stanu obecnego, wskazujemy możliwości rozwoju, doradzamy jak w najszybszym czasie osiągnąć lepsze wyniki.
Zapewniamy także profesjonalne usługi konsultingowe na wszystkich etapach procesu projektowania: przygotownie planu i harmonogramu prac projektowych, pomoc w konfiguracji projektu (przy wykorzystaniu systemów DDM i Revit), kosztorysowanie inwestycji, modelowanie 3d i 4d oraz wizualizacje oraz bieżący nadzór i pomoc w problemach powstałych w trakcie trwania prac projektowych nad modelem Revit.

DO KOGO KIERUJEMY NASZE USŁUGI

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Gwarantujemy mu indywidualną obsługę oraz wnikliwą analizę specyfiki jego działalności i problemów.
Nasze kompetencje budujemy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i kreatywność naszych specjalistów - doświadczonych konsultantów z dziedziny zarządzania projektami, cad/bim management'u, architektów, konstruktorów, kosztorysantów, specjalistów IT.
Tym co wyróżnia nas na rynku jest nasza unikalność. Jako jedyny podmiot współpracujemy z obszerną grupą specjalistów, dzięki którym możemy świadczyć usługi - w szerszym spektrum - wspomagające proces innowacyjnege projektowania w nowoczesnym biurze lub pracowni.

Usługi doradcze

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

CAD/BIM Management

Rónorodność narzędzi do projektowania, koordynacja międzybranżowa oraz współpraca z podwykonawcami wymusza na pracowniach projektowych zmianę podejścia do zagadnienia jakim jest projekt. >>

CAD/BIM Management
Kursy i szkolenia Revit

SZKOLENIA

REVIT - Jeden z najlepszych programów do projektowania wykorzystujących technologię BIM. Dzięki szkoleniom szybko poznasz wady i zalety oraz dowiesz się jak umiejętnie oraz efektywnie go wykorzystać. >>

Systemy wspomagające projektowanie

Systemy wspomagające projektowanie

Zarządzanie jakością, spójność dokumentacji, łatwy dostęp do plików i informacji o projekcie, budowanie relacji z Klientem - to są czynniki, które decydują o dzisiejszej pozycji Firmy na rynku. >>